Етика правильного пиття!

Етика правильного пиття!

Етика правильного пиття!

Багато хто, не замислюючись над цим важливим питанням, п'ють пиво прямо з пляшки, що неправильно.

Пити даний напій необхідно зі спеціальних кухлів або ж пивних бокалів. Випиваючи пиво прямо з пляшки, людина позбавляє себе значної частки задоволення і не може цілком насолодитися смаком і зовнішнім виглядом напою.

Також існують певні правила наливання пива. Келих тримають під кутом 45 градусів, між келихом і пляшкою весь час має залишатися трохи простору. Після того, як келих буде заповнений до половини, пляшку повертають у вертикальне положення і продовжують наливати пиво. Така проста техніка сприяє тому, що на поверхні пива утворюється хороша пивна шапка.

Рясна піна свідчить про виняткову якість напою і правильної технології його приготування. Так визначали його якість ще в Середні століття в Чехії. Особливу роль відігравало не кількість піни, а її стійкість. Піна повинна була утримати на своїй поверхні монету протягом однієї хвилини. У Німеччині якість пива перевіряли за допомогою людини в шкіряних штанях. Свіже пиво розливали на лаву, куди він сідав людина, а потім намагався встати. У разі, якщо пиво якісне, це йому вдавалося насилу, так як пиво міцно приклеюватися шкіру до дерева.

#пивоплюс #полтава
http://pivoplus.comshadow_bottom