Мережа «Пиво Плюс» молода динамічно розвивається компанія, створена в 2016 році. Компанія спеціалізується на роздрібній і оптовій продажу кращих сортів українського та імпортного пива.

Плюсом компанії є широкий вибір саме «живого» і «крафтового" пива.

Піклуючись про наших клієнтів, ми стали продавати пиво на вагу для того що б клієнт платив за продукт, а не за повітря.

Місія компанії: донести до кожного покупця істинний смак справжнього пива.

Останнім часом з'являється все більше любителів і цінителів справжнього пива. Тепер є вихід - Мережа магазинів розливного пива "Пиво Плюс" !!! Тут Ви завжди знайдете кращі сорти справжнього пива від кращих українських та зарубіжних виробників. Ми завжди пропонуємо Вам тільки свіже розливне пиво за доступними цінами, покупець знайде пиво на свій смак: темне, напівтемне і світле; легке, середньої міцності і міцне пиво; фільтроване і не фільтроване; ячмінне і пшеничне, яке розливається в зручну для Вас тару об'ємом від 0,5 до 2,0 літрів.Останнім часом стало інтенсивно розвиватися крафтового пивоваріння, тобто особливі рідкісні сорти пива, такі як імперські Стаут і портер, різні Пейлі елі з сильним охмеління, шоколадне і кавове пиво і багато інших сорти. Все це Ви знайдете у нас від світових лідерів крафтового пивоваріння, таких як "Brew Dog", "De Molen", "Nogna 0" і багатьох інших. Також завжди намагаємося піднести на суд любителів пива нові сорти вітчизняних крафтового пивоварів, які вже не поступаються зарубіжним.

Для цінителів безалкогольних напоїв «Пиво Плюс» пропонує широкий вибір «живого» хлібного квасу, також у продажу є Лимонад без барвників і консервантів, який без побоювання Ви можете давати дітям.

Плюс Ми пропонуємо Вам тільки ті сорти пива, які за технологією приготування, по використовуваних компонентів і за смаковими якостями відповідають тому напою, яке може носити горду назву ПИВО. І тільки те пиво, яке отримало позитивні відгуки наших покупців, продається в наших магазинах.

Відмінною рисою нашої компанії є дбайливий підхід до пива. Ми працюємо безпосередньо з пивоварними заводами, тому пиво поставляється в максимально короткі терміни і максимально свіжим. При транспортуванні і зберіганні використовуються автомобілі, які підтримують оптимальну для "живого" пива температуру (+ 2 + 4 гр.). При такій температурі пивні дріжджі "засипають", тому процес старіння пива тимчасово припиняється. У магазині пиво поміщається в холодильну камеру, де так само підтримується оптимальна температура для зберігання «живого» пива.Це дозволяє істотно сповільнити процес скисання пива, тому в наших магазинах Ви не зустрінете кислого пива. Наша компанія має штат власних висококваліфікованих співробітників, які забезпечують необхідне обслуговування обладнання і його своєчасну промивку, що дуже важливо при реалізації "живого" пива.

Ми не просто продаємо пиво, ми намагаємося піднести його споживачеві точно таким же, яким воно виходить в танку доброджування на пивоварні, тобто максимально свіжим і смачним.

Плюсом компанії є надання постійних акцій, що діє бонусної накопичувальної системи 5%, а також магазини пива розташовуються в доступних місцях і їх легко знайти .В наших магазинах Ви також зможете придбати різноманітні закуски до пива, безалкогольні напої, сувенірну продукцію пов'язану з пивом і інші товари .

МИ ЧЕКАЄМО ВАС В НАШИХ МАГАЗИНАХ!  

ПИВО ПЛЮС-ПРОБЛЕМИ МІНУС!!!

shadow_bottom
shadow_bottom